Šumava Rocks letos uvítá Monkey Business nebo Mydy Rabycad

Vydáno 19.08.2015 | autor: redakce

Festival Šumava Rocks letos čeká už dvaadvacátý ročník, návštěvníky znovu přivítá nadupaným line-upem. Jedna z nejznámějších hudebních akcí na Šumavě do Sušice každý rok láká stovky nadšenců. Letos se uskuteční 22. srpna.

Šumava Rocks letos uvítá Monkey Business nebo Mydy Rabycad Šumava Rocks letos uvítá Monkey Business nebo Mydy Rabycad

LowRes-2Na Šumava Rocks se ukážou i Mydy Rabycad

Na letošním ročníku nebude již tradičně chybět kapela Monkey Business, která zde představí své nové album Sex and Sport? Never!., dále kontroverzní elektronická skupina Vanessa, stálice elektronické scény Ohm Square, živelní Prague Conspiracy, electroswingoví Mydy Rabycad se svou novou deskou Glamtronic, zpěvačka Tereza Hrubanová alias Electric Lady, funkový DJ Maceo a také Tomáš Matonoha jako Inspektor Kluzó se svým hudebním kabaretem. Festivalem diváky i tentokrát provede režisér Zdeněk Suchý.

 

Za léta trvání festivalu se na pódiu představila téměř kompletní česká hudební scéna včetně jmen jako Hana Hegerová, Plastic People of The Universe, J.A.R., Pražský výběr, Buty, Mig 21, Chinaski, Anna K., Mňága a Žďorp či světoznámý kytarista Hiram Bullock. Kromě hudebních ikon k festivalu neodmyslitelně patří i autor originálních plakátových fotografií, kterými není nikdo jiný než přední český fotograf, rodák ze Sušice, Roman Černý.

Díky zkušenostem se šumavským nestálým podnebím bude před pódiem tentokrát velká zastřešená plocha o rozloze 500 metrů čtverečních, takže si návštěvníci hudební produkci užijí i v případě nepřízně počasí. Samozřejmostí je i široká nabídka občerstvení.

Vstupenky jsou k dispozici v síti Ticketstream.

LINE UP:
DJ Maceo 15:00-16:00
Inspektor Kluzó 16:00-17:00
Electric Lady 17:15-18:00
Mydy Rabyad 18:30-19:30
Ohm Square 20:00-21:00
Monkey Business 21:30-23:00
Prague Conspiracy 23:30-00:30

tz, jm

zavřít