Tři sestry obléknou dresy a zahrají si hokejovou Extraligu. Stát proti nim bude i Hašek

Vydáno 02.09.2015 | autor: redakce

Poprvé v historii české hokejové extraligy se odehraje její 0. kolo. A nabídne rovnou tři zápasy. Na led vyjede mužstvo HC Stará Kovárna se členy kapely Tři sestry posíleno o hvězdy české hokejové extraligy Františka Kaberleho, Libora Procházku, Petra Tenkráta a další.

Tři sestry obléknou dresy a zahrají si hokejovou Extraligu. Stát proti nim bude i Hašek Tři sestry obléknou dresy a zahrají si hokejovou Extraligu. Stát proti nim bude i Hašek

 

Hc stara kovarnaTým HC Stará Kovárna vyjede na led 10. září

Soupeřit bude tým proti mužstvu HC Olymp v čele s Dominikem Haškem, Martinem Dejdarem a Alešem Valentou a týmu HC Radegast, oficiálního piva extraligy. Ten je složený z výherců letní hokejové soutěže konané během koncertů Tři Sestry Radegast tour. 0. kolo se odehraje na zimním stadionu v pražském Edenu ve čtvrtek 10. září. Buly prvního zápasu vhodí rozhodčí v 18:00 hod. Vstupenka za 30,- Kč zahrnuje jedno čepované pivo Radegast zdarma.

Do Edenu dorazí v kompletním složení kapela Tři sestry. Někteří její členové zasáhnou i do zápasů v dresu HC Stará Kovárna. Dění na ledě bude bedlivě sledovat frontman kapely Lou Fanánek Hagen. Právě on totiž vybere bojovníka dne. Hráč, který prokáže nejvíce odvahy, odolnosti a obětování pro tým, získá za odměnu 100 piv sponzora.

V týmu HC Olympu uvidí fanoušci hokejové legendy. Kromě Dominika Haška i Pavla Richtera, Davida Volka, Josefa Řezníčka a další. "Jsem rád, že má extraliga další originální zážitek pro fanoušky. Třeba jsme založili novou tradici nultých kol. Každopádně zvu všechny fanoušky, bude to stát za to," řekl ředitel extraligy Josef Řezníček.

Brány zimního stadionu v Edenu se otevřou v 17:00 hodin. První zápas začne o hodinu později. V rámci programu bude připravena autogramiáda hvězd, rozhovory s hráči i soutěže o pivo.

Program 0. kola extraligy (první zápas od 18:00 hod.)
HC Olymp - HC Stará Kovárna
HC Radegast - HC Stará Kovárna
HC Olymp - HC Radegast

tz, jm

zavřít