Roxy bude slavit, v říjnu dorazí novozélandský mág Opiuo

Vydáno 09.09.2015 | autor: redakce

Stejně jako každý říjen čekají i letos na návštěvníky Roxy týdenní oslavy narozenin. Zahájení má vždy příchuť něčeho speciálního a u nás neviděného. Stejně tomu bude 19. října. Pondělní opening představí poprvé v ČR novozélandského producenta Opiuo. Jako narozeninový dárek pro všechny své fanoušky nabízí Roxy tento večírek zdarma.

Roxy bude slavit, v říjnu dorazí novozélandský mág Opiuo Roxy bude slavit, v říjnu dorazí novozélandský mág Opiuo

 

opiuo front lookOpiuo oslaví s návštěvníky Roxy 23. narozeniny klubu


Představte si přísně namíchaný bassový lektvar skládající se z toho nejšťavnatějšího z glitch hopu, ghetto-funku, někde mezi The Glitch Mob, jazzem, rockem i psychedelií. Vítejte ve světě Opiuo, novozélandského producenta, autora dvou skvělých alb a talentovaného performera chystajícího se na první sólové světové turné. V rámci něj navštíví Prahu a přijede tak popřát klubu Roxy k 23. narozeninám.

Opiuo má za sebou dvě kritikou oceňovaná alba, turné po boku Bassnectar, několikrát #1 na Beatportu a hromadu remixů skladeb umělců tak rozdílných jako KOAN Sound, Shapeshifter nebo Ray Charles. Je to právě jeho schopnost kombinovat klasické žánry s moderním přístupy a ostrou basovou linkou, a především energická show na pomezí DJ setu a live performace, které slibují v Roxy jedinečný hudební zážitek. Vždy na hraně mezi škatulkami, ale vždy svůj, to bude Opiuo na BE23.

Jako dárek pro fanoušky Roxy bude toto pondělní zahájení narozeninového týdne zdarma. A další dárky ještě přijdou.

tz, jm

zavřít