Hurts dorazí do Prahy s novou deskou. Turné bude větší než kdy dřív

Vydáno 15.09.2015 | autor: redakce

Britské duo Hurts oznámilo data svého nadcházejícího turné k novému albu Surrender, které vyjde 9.října. V Praze zazní naživo začátkem příštího roku, konkrétně 25. února. Koncert proběhne v Incheba Aréně.

Hurts dorazí do Prahy s novou deskou. Turné bude větší než kdy dřív Hurts dorazí do Prahy s novou deskou. Turné bude větší než kdy dřív

 hurtsHurts vydají v říjnu album Surrender


Hurts na novém albu začali pracovat ihned poté, co v roce 2014 zakončili své předchozí, vyprodané turné. Celý loňský rok pak pokračovali v psaní a nahrávání, přičemž opět procestovali velkou část světa. Album se nahrávalo na Ibize, v New Yorku, v Montreaux, v Los Angeles, ve Švédsku i ve švýcarských alpách. Opět ho produkoval jejich oblíbený švédský producent Jonas Quant, ke spolupráci ale tentokrát přizvali také věhlasného, cenami Grammy ověnčeného producenta Stuarta Pricea (Madonna, The Killers) a Ariela Rechtshaida (Haim, Wampire Weekend).

Nadcházející turné bude tím největším v dosavadní historii Hurts. Začne 11. února v Glasgow, bude mít přes 20 zastávek a koncerty se odehrají i na velkých stadionech či v renomovaných halách, jako jsou Brixton Academy v Londýně nebo Hartwall Arena v Helsinkách. 25.února Hurts přijedou své nové album představit opět do pražské Incheba Arény.

Exklusivní předprodej bude zahájen ve středu 16. září v 11.00 na www.crowdsurge.com. Prodej vstupenek v tuzemských předprodejích bude zahájen v pátek 18.září v 11.00 za 790,- Kč + poplatky na www.goout.cz, Ticketpro a Ticketportal. Na místě v den koncertu budou zbývající vstupenky za 950,- Kč.

tz, jm

zavřít