Anthrax zabouří už v listopadu v Brně

Vydáno 17.09.2015 | autor: redakce

Trashmetalové legendy Anthrax se už brzy vrátí do České republiky. V Brně se zastaví 11. listopadu, kdy vystoupí v tamním Semilassu. Fanoušci se zároveň mohou těšit na novou desku.

Anthrax zabouří už v listopadu v Brně Anthrax zabouří už v listopadu v Brně

 

anthrax 0679 lo 1  kopieAnthrax zahrají v Brně 11. listopadu


Anthrax se v závěrečných fázích nahrávání desky navazující na čtyři roky starý titul Worship Music rozhodli vyrazit na koncertní turné, které odstartovalo koncem srpna a v listopadu dorazí i do České republiky. Skladby na chystanou novinku vznikaly od konce roku 2013, kdy si muzikanti začali vyměňovat návrhy riffů a další nápady.

S producentem a "šestým členem kapely" Jayem Rustonem se loni na podzim odebrali do studia a začali s prací na 20 původních skladbách, což je číslo, s kterým kapela ještě nikdy do nahrávacího studia v minulosti nepřišla. Charlie Benante k práci ve studiu prohlásil: "Deska Worship Music začala novou kapitolu v naší kariéře, ta posloužila jako inspirace pro tohle nové album. Worship Music tvořilo mnoho různých typů písní - thrashových i těch odkazujících na zvuk Anthrax z devadesátých let, ale chystaná novinka je opravdu thrashová."

Vstupenky jsou k dostání v síti Ticketpro. Za 790 Kč je pořídíte od 16. září. 

tz, jm

zavřít