Makoto a A Sides přijíždí s novým materiálem do Roxy

Vydáno 18.09.2015 | autor: redakce

Do Prahy se 18. září vrací japonský vizionář D'n'B scény Makoto - tentokrát v doprovodu britského A Sides a MC Deeizm. Žádný milovník zlámaných beatů si tuhle akci nemůže nechat ujít. Slaví se už 16. narozeniny klubovky Shadowbox a mimo zahraničních hvězd nás čeká ten nejlepší domácí support.

Makoto a A Sides přijíždí s novým materiálem do Roxy Makoto a A Sides přijíždí s novým materiálem do Roxy

 asidesmakoto1Makoto a A Sides dorazí do Roxy 18. září


Silná producentská dvojice Makoto a A Sides se spojila na albu Aquarian Dreams, které vyšlo v červnu tohoto roku. Z jejich spolupráce se také zrodil úplně nový label Eastern Elements, jehož název je spojením A Sidesova labelu Eastside Recordings a Makotova Human Elements. Bude to jízda Tokio –Londýn, na které vám Makoto a A Sides předvedou, jak to vypadá, když k D'n'B přimícháte něco ze soulu, funku nebo jazzu.

Doplní je talentovaná MC Deeizm, která byla na National Drum and Bass Awards zvolena nejlepší MC v kategorii zpěvaček. Společně teď objíždí celý svět a jednou z jejich zastávek bude i Praha.

Narozeniny Shadowboxu s tak silným obsazením budou svátkem pro každého D'n'B fanouška. Přijďte do Roxy popřát a užít si party.

tz, jm

zavřít