Ozzy a spol. se loučí: Black Sabbath naposledy vystoupí v Praze

Vydáno 30.09.2015 | autor: redakce

Black Sabbath se v rámci svého posledního turné zastaví i v České republice. Do Prahy se skupina vrátí po třech letech od posledního vyprodaného koncertu. A pak prý pověsí hraní na hřebík. K vidění budou 30. června v pražské O2 areně. 

Ozzy a spol. se loučí: Black Sabbath naposledy vystoupí v Praze Ozzy a spol. se loučí: Black Sabbath naposledy vystoupí v Praze

 Black Sabbath P live 105316Black Sabbath hráli v Praze naposledy v roce 2013


Začalo to před téměř pěti desítkami let zahřměním, vzdáleným vyzváněním a poté monstrózním riffem, který otřásl zemí. Nejtěžší rockový zvuk všech dob. V té chvíli se narodil heavy metal, stvořený mladou, sotva plnoletou kapelou z anglického Birminghamu.

Teď vše končí, poslední turné možná největší metalové kapely všech dob bylo právě oznámeno. Ozzy Osbourne, Tony Iommi a Geezer Butler uzavřou poslední kapitolu v posledním díle neuvěřitelného příběhu Black Sabbath.

Evropské turné na rozloučenou nazvané THE END začíná 1. června 2016 a očekává se, že svou dosud nejúžasnější produkcí překoná všechny předešlé koncertní série. Až tohle turné definitivně skončí, bude to znamenat opravdový konec jedné z největších kapel v rock'n'rollové historii.

Ceny vstupenek se budou pohybovat v rozpětí od 1 390 do 2 190 Kč. Pro členy Live Nation klubu začíná předprodej 1. 10. v 9 hodin, oficiálně předprodej bude zahájen 5. 10. v 10 hodin.

tz, jm, foto: Vojtěch Florian

zavřít