Nihilisti Live na Wave

Vydáno 28.06.2007 | autor: redakce

Ve čtvrtek 29.6. proběhne v karlínském studiu A Českého rozhlasu koncert Moimir Papalescu & The Nihilists, který v přímém přenosu odvysílá Radio Wave. Můžete být u toho. A zdarma.

Nihilisti Live na Wave Nihilisti Live na Wave

Exkluzivní živý koncert se odehraje v rámci turné k prozatím poslednímu albu Lewis Neptune. Prostředí bude ideální - karlínské studio Českého rozhlasu totiž patří s 1200 metry čtverečnými k největším v zemi a umožňuje nahrávat i vícekanálový zvuk."Hrát tak, aby nás téměř nikdo neviděl, ale jen slyšel je pro nás nová zkušenost, na kterou se velmi těšíme. Budeme hrát i věci, které běžně na koncertech nehrajeme. Nemáme je ani ve festivalovém ani v klubovém repertoáru," slibuje frontman Moimir Papalescu.

Speciální show uslyšíte živě na Radiu Wave mezi 19. a 20. hodinou. Kapelu můžete vidět i naživo, když přijdete přímo do studia (Hybešova 10, Praha 8). Vstup na akci je volný, kapacita studia je však omezená, proto přijďte včas. "Těšit se můžete na tracky jak z Lewis Neptune, tak z Analogue Voodoo," dodává Moimir.Moimir Papalescu & The Nihilists
Radio Wave, 28. června 2007, mezi 19. a 20. hodinou.

www.wave.cz
zavřít