Monoside Fest roztančí Sadskou

Vydáno 02.07.2007 | autor: redakce

Druhý ročník festivalu MONOSIDE z produkce Inside Kru a Monotones slibuje kvalitní line-up na dvou scénách a jednom kino/chilloutu v pěkném přírodním prostředí.

Monoside Fest roztančí Sadskou Monoside Fest roztančí Sadskou

V rozmezí třech srpnových dnů se poblíž jezera v obci Sadská (okres Nymburk) představí několik desítek DJs, hudebních projektů a kapel na dvou scénách a jednom kino/chill-outu. Obě noci jsou koncipovány jako vícežánrové a zhruba o půlnoci budou zlomeny do rychlejšího tempa. Pátek bude ve znamení hip-hopu, DnB a jungle music, v sobotu bude kladen důraz na živé kapely a hip-hop se bude střídat s breakbeatem. K poslechu bude samozřejmě širší škála stylů jako jsou reggae, ragga, dancehall, downtempo, electro i rock´n´roll. Celou akci bude doprovázet několikero projekcí pod taktovkou VJs z party Monotones. Jako doprovodný program se představí beatboxeři a tanečníci breakdance, k vidění bude též graffiti battle, turnaj ve stolním fotbale, fireshow v podání party Tribo Fuego a spousta dalších taškařic. Samozřejmostí jsou stánky s občerstvením a možnost zakoupit si hudební nosiče zúčastněných interpretů.

DJ Tigerstyle

Jako hlavní hvězda vystoupí se svým experimentálním showcase setem na třech gramofonech britský trojnásobný světový šampión DJ Tigerstyle (UK) (vítěz v DMC, Allies Allstar Beatdown a ITF Advancement Class). Dalším zahraničním hostem bude dvojice z kanadského Londonu (Ontario) OK Cobra (CAN), kteří se v minulosti představili jako předskokani například DJe Vadima, Aceyalone nebo Hieroglyphics. Z Polska dorazí battly ostřílený multižánrový DJ Ike, kterého jste měli možnost slyšet při jeho únorové návštěvě ČR.

StephunkT

Na domácí scéně působí několik projektů, ve kterých jsou rodilí Angličané či Američané. My jsme z nich vybrali dvě hip-hopová dua DJ Tuco & MC Emdee (UK) a Notes From Prague (CZ/USA), dále DnB Masters Of The Universe (UK/CZ) a sólový projekt DJe Trustyho, který jako hosty pozval členy Inside Kru, rappera C.Monts a DJe Tigerstylea. Českou scénu bude zastupovat kapela StephunkT, Josef Sedloň v doprovodu percussionisty Car-l, kapela Unity, DJ Ghonzales, Inside Kru a mnoho dalších

Více informací na http://monoside.phatbeatz.cz

zavřít