Blesková soutěž: Hip Hop Jam

Vydáno 30.07.2007 | autor: redakce

Hiphopová událost léta se nezadržitelně blíží a iReport.cz vám nabízí jedinečnou příležitost stát se její součástí. Máme pro vás 4 volňásky na t-music Hip Hop Jam, kde vystoupí The Game a David Banner!

Blesková soutěž: Hip Hop Jam Blesková soutěž: Hip Hop Jam

Zbrusu nový dvoudenní open air festival Hip Hop Jam se uskuteční první srpnový víkend (3. - 4. srpna 2007) v areálu mimoňského letiště. Široké veřejnosti budou představeny dvě opravdové hip hop persóny. Pomyslným předkrmem bude crunk ikona David Banner (USA) a hlavním chodem west coast rapper světového formátu, bývalý člen G-Unit a parťák 50Centa – The Game (USA), který vydal v roce 2006 kritikou i posluchači ceněnou desku Doctor's Advocate. Výše zmíněné doplní elita českého a slovenského rapu v čele s PSH, Indy&Wich, Kontrafakt, Supercrooo, Pio Squad, H16, Vec a spoustou dalších. Kompletní program najdete zde.A doprovodný program? První letní snowboardové závody s největší rozjezdovou rampou se sněhem! V areálu festivalu vyroste nepřehlédnutelná Snickers SNB Aréna za podpory firmy Peace, kde bude probíhat dvoudenní závod elitních CZ snowboardistů na největší rozjezdové rampě pro snowboarding v Čechách. Pojede se na pravém sněhu uprostřed léta! Pozváno je 14 nejlepších českých jezdců a nebude chybět ikona českého snowboardingu Richard Skandera. Budete mít jedinečnou možnost vidět dvoudenní závody na sněhu uprostřed léta okořeněné exhibicí freeskierů.Druhou atrakcí budou The Flying Bulls, držitelé několika světových titulů a velmistři ve svém oboru. Sobotní odpoledne tak bude v režii vystoupení leteckých akrobatů The Flying Bulls! The Flying Bulls je česká akrobatická čtveřice, držitelé několika světových titulů a velmistři ve svém oboru. Jako Flying Bulls objíždí všechny světové kontinenty, kde ohromují diváky akrobatickými kousky, které jsou naprosto unikátní a jejichž provedení musí být zcela precizní. Jsou vítaným zpestřením mnoha sportovních akcí, například závodu Formule 1 či seriálu Red Bull Air Race. Máte se na co těšit...

SOUTĚŽ

Ve spolupráci s pořadateli vám nabízíme možnost vyhrát jeden ze čtyř vstupů (tzn. 1 výherce = 1 vstup) na t-music Hip Hop Jam. Chcete-li zažít hiphopový svátek roku, odpovězte na tuto lehkou otázku.

Jak se jmenuje zatím poslední album hlavní hvězdy festivalu The Gama, které vyšlo v roce 2006?

A) Untold Story
B) The Documentary
C) Doctor's Advocate
Odpovědi zasílejte na mail marketing@ireport.cz, do předmětu uveďte "Soutěž - Hip Hop Jam" a nezapomeňte uvést celé jméno, adresu a mobilní kontakt. Kdo pošle více mailů než jeden, je diskvalifikován. Hrajeme o 4 volné vstupy na festival t-music Hip Hop Jam. Uzávěrka soutěže je ve čtvrtek 2. 8. v 14:14 hodin středoevropského času. Výherci budou kontaktováni.

Good luck!www.hiphopjam.cz
zavřít