BIOHAZARD - Kill Or Be Killed

Vydáno 30.12.2006 | autor: redakce

SPV / Globus Music 11 trax / 36:37 min BROOKLYN, NY. Mekka hardcoru už neskýtá tolik poutníků jako před několika lety, ale známe to – jen silní přežijí aneb Kill Or Be Killed. Hard core byla ¨vždycky džungle, proto ten jediný možný zákon. Liány jsou tu propleteny netušenými směry a všerůzní opičáci tak skáčou tam, kde na ně čeká buď tygří tlama či v lepším případě nedostatek potravy. Ech, chci říct, že BIOHAZARD obývají pořád svůj starý dobrý strom.

BIOHAZARD - Kill Or Be Killed BIOHAZARD - Kill Or Be Killed

Je to dáno osobnostmi dvou určujících členů, Evana Seinfelda a Billyho Graziadeiho, dvou poznávacích značek tohoto kolosu, který se valí pěšinami k brodu ozlomkrk. A přece – přes všechnu urputnost – se smíchem na rtech. Rap, hiphop, death metal, HC, dokonce i doomové názvuky, to vše tvoří kolorit tohoto mlýnku na maso, v němž je vždy nemálo humorné příměsi, či přímo sebeparodické. Ale mlýnek je mlýnek.

Točí se zběsile. Cáká krev. Ale je to taková ta kašírovaná, jako ve starých hororech, kdy vsávala spíš chlupy na těle než zlomené kosti. Dřevní hácéčko je minulost, Biohazard pořád žhavá současnost. Americký underground ve svém největším lesku.
Jan Petričko

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít