FFF: Bavte se v Reflection Zone

Vydáno 16.08.2007 | autor: redakce

Letošní Fresh Film Fest nebude jen přehlídkou studentských projekcí. Své místo tu mají i koncerty, DJ sety a klubová zábava. Zapařte v K. Varech na Midi Lidi, Nihilisty, United Flavour, PSH nebo Warren Suicide!

FFF: Bavte se v Reflection Zone FFF: Bavte se v Reflection Zone

Klub Lázně 1 se po dobu trvání festivalu (22.-25. 8. 2007) promění v REFLECTION ZONE. Zde je pro všechny připravena série koncertů, djských vystoupení a dalších lákadel. Prostor bude v provozu vždy od 20:00 do 05:00, od odpoledne až do rána bude souběžně fungovat i internetová kavárna. Před koncerty se vždy představí local DJs, prezentující reggae, house, hip hop a další styly.

Program REFLECTION ZONE bude následující:

22.08. PSH
DJ Voita, DJ Ottoman (warm-up: DJ At Work)
23.08 UNITED FLAVOUR, SUNFLOWER CARAVAN
DJ Cubik, DJ Houmee (warm-up: DJs Joshua a Loverman)


24.08. MOIMIR PAPALESCU & THE NIHILISTS
The Fakes (warm-up: DJ Silent Cut)
25.08. MIDI LIDI, WARREN SUICIDE
Večer Rádia 1: DJs Dan Cooley, Josef Sedloň + Car-L (warm-up: DJ Keduel)

Vstup na jednotlivé koncerty je rovných 100 Kč, s výraznými slevami pro držitele festivalových akreditací. Zcela zdarma se mohou přijít pobavit členové C-Zone klubu.

Začátek koncertů je stanoven na 22:30. Kompletní info o programu letošního Fresh Film Festu i o projektu REFLECTION ZONE najdete na oficiálním webu FFF. Pro vše podstatné kolem vystupujících interpretů stačí kliknout na příslušnou fotografii.www.freshfilmfest.cz


zavřít