Balogová a spol. chválí Nea

Vydáno 29.08.2007 | autor: redakce

DJ Neo si na svou desku Heartbreak Club pozval kupu hostů: Ondřeje Brzobohatého, Sámea Issu i Martinu Balogovou. Jak se jim to líbilo?

Balogová a spol. chválí Nea Balogová a spol. chválí Nea

Jak se vám s Neem fungovalo?
Sámer:
Neo je jeden z největších talentů, s kterým jsem se setkal.
Ondřej: Neo je jeden z mála lidí, který v našem kraji produkuje moderní pop s prvky zajimavých harmonií, progresivních beatů a stylových aranží. Navíc jsem jen u mála českých desek slyšel takhle dobrý zvuk. Vzhledem k tomu, že já mám hudební vzdělání a Neo je samouk, dokážeme se vzájemně doplňovat.
Martina: Je to skvělej nadanej DJ a presně mi ušil písničky na míru, což mě velice překvapilo.


Jste spokojeni s výsledkem?
S: Jedním slovem: SUPER!!
O: Neo se zase výrazně posunul dopředu a řadu tracků lze jen těžko rozeznat od nahrávek amerických profesionálních produkcí. Takže nejsem jen spokojen, ale nadšen.
M: Když jsem po prve dostala CD byla jsem ohromena, protože ze mi to moc íbilo, popravdě jsem to nečekala, pustila jsem si to víckrát za sebou a hledala nějaké chybičky, ale žádné jsem nenašla.

krest neova druheho alba

Slyšeli jste celé album? Co na něj říkáte, máte mezi skladbami favority?
S: Album mě baví skoro úplně celý. Najdu si tam spoustu skvělých písní, ať už od Martiny nebo věc s Orionem a Darou.
O: Na celé desce je plno tracků, které mi stále zní v hlavě. Myslím, že obě housem načichlé písně Martiny Balogové jsou opravdu hity jako "prase". Potom píseň Dary Rolins by se mohla podle mě klidně stát hitem další bondovky s Danielem Craigem. Prostě plno písní na tomhle albu aspiruje na úspěšný singly. Jen je třeba doufat, že si týhle sakra dobrý desky všimnou rádia a nezůstanou vůči ní laxní.
M:Samozřejmě jsem si pustila CD celé, je s velice dobře zpracované. Kdo se
mi líbil nejvíc? Ondra Brzobohatý, Sámer Issa a docela překvapila i Dara Rolins.

Vaše plány do budoucna?
S:
New Waves - finále na Jurmale v Rusku a pak chystám novou desku. Samozřejmě že vše ve spolupráci s Neem!
O: Chci především věnovat své kapele Bůhví, se kterou jsme v květnu vydali album Hodina a chystáme se na podzimní turné. Dál budu také vytvářet nějaké další hudby do divadel, které mám naplánovány na konec léta, a pokud se naskytne možnost spolupracovat nějakým zajímavým způsobem opět s Neem, tak se nebudu bránit.
M: Chystám se natáčet druhé album, na které se moc těším. Víc prozradím později. Všechno má svůj čas.
zavřít