Klip tip - LINKIN PARK

Vydáno 30.12.2006 | autor: redakce

METEORA NAZVALI své druhé studiové album američtí nu-metaloví premianti LINKIN PARK. Připravili je spolu s producentem Donem Gilmorem. Prvním singlem a zároveň videoklipem je skladba Somewhere I Belong, jejíž režii si vzal na starost DJ Joe Hahn.

Klip tip - LINKIN PARK Klip tip - LINKIN PARK

„Musím říct, že nás jeho přístup nadchl,“ říká frontman Chester Bennington, „třeba při práci na In The End jsme se nějak neshodli, ale když jsme viděli výsledek, bylo to tam.“ Meteora obsahuje v rámci necelých 40 minut tyto skladby: Don''t Stay, Somewhere I Belong, Lying To You, Hit The Floor, Easier To Run, Faint, Figure.09, Breaking The Habit, From The Inside, Nobody''s Listening, Session a Numb. „Témata písní jsou založena především na tom, co mě a Mikea Shinodu potkalo v poslední době. Citová bolest, která zanechává šrámy, které nelze nikdy úplně vyléčit. Ale nerad povídám o čem naše písně jsou, pro každého mohou znamenat něco jiného. To, co někomu připadá temné a pesimistické, může na druhého působit naopak optimisticky.

Bennington dále uvádí, že kapela podnikne nejprve americké turné pod názvem Projekt Revolution s tím, že jeho premiéra se uskuteční na Britských ostrovech. O dalších evropských koncertech není dosud známo nic konkrétního.
zavřít