Led Zeppelin bilancují

Vydáno 28.10.2007 | autor: redakce

Dvoudisková kolekce od Led Zeppelin obsahuje dvacet čtyři remasterovaných studiových skladeb a řadu nikdy nezveřejněných písní.

Led Zeppelin bilancují Led Zeppelin bilancují

Prodali přes 200 miliónů alb po celém světě a jejich katalog se stal trvalou pokladnicí muzikantství. V listopadu vychází celosvětově čtyřiadvaceti písničkové dvoudiskové album Led Zeppelin "MOTHERSHIP", které zachycuje jejich barvitou hudební kariéru. Je na něm představeno všech osm alb, z kterých na tuto kolekci osobně vybírali skladby Jimmy Page, Robert Plant a John Paul Jones.Mothership obsahuje tak důležité písně “Whole Lotta Love,” “Immigrant Song,” “Kashmir,” “Rock And Roll,” “Dazed And Confused,” a “Stairway to Heaven.”
Dalším bonusem bude soundtrack koncertního filmu The Song Remains The Same (1976) a také edice písní ze třech koncertů v Madison Square Garden v červenci 1973.Nová verze soundtracku obsahuje šest skladeb, které se neobjevily na původním vydání —“Black Dog,” “Over The Hills And Far Away,” “Misty Mountain Hop,” “Since I’ve Been Loving You,” “The Ocean,” a “Heartbreaker” a nový doprovodný text režiséra Camerona Crowea.
zavřít