AKCE K NOVÝM DESKÁM MADONNY A LINKIN PARK

Vydáno 30.12.2006 | autor: redakce

22. dubna vychází nové album MADONNY American Life. Na trhu je již druhá řadovka LINKIN PARK Meteora. Tyto desky jsou v distribuci fy Warner Music, která k oběma titulům připravuje zajímavé akce v Praze:

AKCE K NOVÝM DESKÁM MADONNY A LINKIN PARK AKCE K NOVÝM DESKÁM MADONNY A LINKIN PARK

Soutěž pro fanoušky královny popu Madonny!

17.4.2003 od 19:00 - vyhraješ nové album Madonny, uvidíš premiéru jejího videoklipu a travesty show. Kde? Na DVD projekci Madoninna koncertu - Drowned World Tour 2001 přes digitální projektor (jediný v ČR), a to v Palace Cinemas ve Slovanském domě (sál č.3)

Získáš také lístek na super párty ku příležitosti vydání nového alba Madonny "American Life", které se bude konat 17.4.2003 od 20:00 v restauraci a music baru Joshua Tree ve Slovanském domě. Na párty uslyšíš poprvé celé album Madonny American Life, které můžeš zároveň i vyhrát mimo dalších zajímavých cen, ochutnáš drink "American Life", můžest se nechat ostříhat jako Madonna, uvidíš nový videoklip, travesty show, dobře se najíš, ale hlavně se skvěle pobavíš! DVD koncert začíná v 19 hod., party ve 20 hod. Lístek na koncert stojí 115 KčSoutěž s Linkin Park nejprodávanější kapelou roku 2001!
Vyhraj lístek na tuto akci.

Chceš vyhrát nové CD nebo limitovanou edici nového alba Meteora od kapely Linkin Park, lístky na jejich koncert 16.6.2003 v T-Mobile aréně a zároveň si užít skvělou jarní skateboardovou akci?

Tak se příjď podívat na Štvanici 25.4.2003! Mystic Skates pořádá skateboardovou soutěž a super exhibici v pvním dřevěném bazénu v ČR. Pozváni budou nejlepší skateří z ČR, uvidíte přenos koncertu, videoklipy kapely Linkin Park a užijete si dalších atrakcí.
Akce začíná v 18 hod, lístek stojí symbolických 30 Kč.

zavřít