Robotky vzkazují: přijďte v maskách

Vydáno 20.11.2007 | autor: redakce

Už tento čtvrtek přijedou do České republiky Dee Plum a Sue Denim se svým projektem Robots In Disguise. Dee Plum nám před svou první cestou do Česka poskytla krátké interview.

Robotky vzkazují: přijďte v maskách Robotky vzkazují: přijďte v maskách

Kdo je autorem vaší muziky?
Producent, aranžér a tvůrce zvuku je Chris Corner. Možná ho znáte, hraje prý v jakési skupině IAMX.

Jak moc jsou na vašich koncertech důležité móda a líčení?
Projekt Robots in Disguise je i divadelní experiment. Nechceme ztrácet čas vystoupeními, které jsou bez nápadů. Naše hraní bude magické, na make-upu a oblečení nešetříme. Vystoupení bude živé stejně jako naše tváře, protože při hraní se katapultujeme do jiného světa.Jakou hudbu posloucháte?
Miluju hudbu. Mám ráda rock, hlavně ráno v kuchyni s mým přítelem. Dnes si jen tak přehráváme na akustickou kytaru, basu a bicí věc od En Vogue’s - Don’t Let Go a naši srdcovou záležitost od Rage Against The Machine.

Znáte nějaké české skupiny a projekty?
Ne, neznáme, ale doufáme, že se setkáme se zajímavými lidmi a budeme moct slyšet něco nového.

Máte nějaká speciální přání? Co chcete mít v šatně před a po koncertě? Hlavně už žádné pivo, prosím.Oceníte, pokud chodí lidé na vaše koncerty bláznivě nalíčení?
Tak to je báječná myšlenka. Chceme pojmout návštěvu vašich hudebních klubů jako Rocky Horror Show. Přijďte v maskách, které budou trochu strašidelné, trochu groteskní a trochu provokativní. Můžeme tak na chvilku ukázat do světa svou pravou tvář. Do světa, kterému obvykle vládne kamenný obličej a peníze. Naše vystoupení pak bude mít větší smysl a nápad.

text Robert Čejka

Robots in Disguise zahrají 22. listopadu v Lucerna Music Baru v Praze a o den později v brněnské Flédě.

www.myspace.com/robotsindisguise
zavřít