30 Seconds To Mars se příští rok vrátí do České republiky, v Tipsport Aréně oslaví 20 let

Vydáno 06.10.2017 | autor: redakce

Američtí 30 Seconds To Mars se vrací na evropská koncertní pódia. Trio ohlásilo na příští rok velké turné, se kterým zavítá i do České republiky. V pražské Tipsport Areně se představí 19. dubna. 

30 Seconds To Mars se příští rok vrátí do České republiky, v Tipsport Aréně oslaví 20 let 30 Seconds To Mars se příští rok vrátí do České republiky, v Tipsport Aréně oslaví 20 let

Kapelu 30 Seconds To Mars tvoří již několik let zpěvák Jared Leto, jeho mladší bratr Shannon Leto a trojlístek uzavírá
kytarista Tomo Miličević. Skupina funguje již od roku 1998, tudíž v příštím roce oslaví již dvacet let svého fungování. Během nich stihla vydat čtyři studiová alba, přičemž obrovskou komunitu fanoušků si dokázala získat již svým debutem 30 Seconds to Mars z roku 2002.

LIVE: Bibličtí 30 Seconds to Mars vyzývali do boje, ale bez bubnů

Velký zlom přišel o tři roky později, kdy se na trhu objevilo album A Beautiful Lie. Kapela následně absolvovala velké turné po Evropě, kam si ji jako speciálního hosta vybrali Linkin Park. S nimi se v roce 2007 poprvé představili i v Praze. Zároveň se do mainstreamových rádií dostaly i jejich úspěšné singly The Kill, A Beautiful Lie a především From Yesterday. K rostoucí popularitě vydatně napomohl i charismatický frontman Jared Leto, který byl v té době taktéž jedním z nejvyhledávanějších amerických herců, jenž během koncertů své kapely předváděl neuvěřitelně show, která dokázala strhnout dav.Zpěvák Jared Leto je znám svou velmi přátelskou komunikací s publikem, citem pro každý detail během koncertů,
a jakožto režisér drtivé většiny klipů kapely se i podílí na vizuální podobě koncertní show. Nejen díky tomu, ale i díky deskám This Is War (2009) a Love, Lust, Faith and Dreams (2013) se 30 Seconds To Mars poslední léta etablovali mezi v Evropě nejoblíbenější zaoceánské kapely, jejichž každá show vyvolává mnoho emocí a přináší neopakovatelné koncertní zážitky.

V srpnu představili nový singl Walk On Water, kterým ohlásili páté studiové album. S jeho dokončením vůbec nepospíchají a i nadále se soustředí na osobní kontakt s fanoušky v rámci koncertních vystoupení. Pro Evropu si v příštím roce naplánovali řadu zastávek, mezi kterými rozhodně nemůže chybět ani Praha.

Témata: 30 Seconds To Mars, Jared Leto

NEJČTENĚJŠÍ

SOUTĚŽE

SOUTĚŽ: Monkey Business v lomu Velká Amerika
zavřít