Punkový fest Bad Boys For Life

Vydáno 17.02.2008 | autor: redakce

V březnu proběhne v pražském klubu Futurum minifestival Bad Boys For Life, na kterém se představí punk-rockové kapely U.S. Bombs, Deadline, Creepshow a další.

Punkový fest Bad Boys For Life Punkový fest Bad Boys For Life

U. S. BOMBS (USA)

Duane Peters vede svůj americký skate-punkový bombový útok opět do akce! Ve Státech právě jede dlouhé Revolution Tour 08, v sestavě nechybí starý známý kytarista Kerry Martinez, naopak novým členem je basák Heiko (One Man Army) a jako velký bonus je v jednání účast původního bubeníka Mr. Chipa Hanny pro nájezd na Evropu.

www.myspace.com/theofficialusbombs

DEADLINE (UK)

Deadline, londýnská street-punková pecka současnosti, jsou našlápnutou punk-rockovou jízdu. V sestavě kapely došlo k pár změnám, Francie získává v kapele nadvládu, ale vůdčí manželská dvojice Liz a Herve samozřejmě nebude chybět a londýnská punková škola opět ukáže pravou sílu punku.

www.myspace.com/deadlineuk

CREEPSHOW (Kan)

První koncert v Praze proběhl v našlapaném Crossu, druhý před Mad Sin v plném Futuru. Do třetice to bude opět Futurum a kanadská psychobilly parta opět předvede svoji energickou a živelnou show.

www.myspace.com/thecreepshowDále na Bad Boys For Life Tour 2008 vystoupí Adam Bomb (USA), Darkbuster (USA) a Radio Dead Ones (Něm).
zavřít