The National na Lowlands 2008

Vydáno 18.03.2008 | autor: redakce

Brooklynští indierockeři The National jsou mezi prvními potvrzenými účinkujícími festivalu Lowlands. Tento svátek kvalitní hudby se koná 15. - 17. srpna, na svém tradičním místě poblíž města Biddinghuizen v Holandsku.

The National na Lowlands 2008 The National na Lowlands 2008

The National loni vydali své již čtvrté řadové album The Boxer, které se setkalo s nadšenými ohlasy fanoušků i kritiky. Kromě těchto američanů je zatím potvrzena jakási balkánská dechovka Asukusa Jinta a deathmetaloví Killswitch Engage. Nicméně všichni víme, že nás promotéři zatím jen dráždí.

Festival Lowlands se snaží být pravým opakem obrovských evropských akcí typu Glastonbury či Roskilde. Nejzajímavější jména se drží v utajení do poslední chvíle a headlinery pořadatelé oznamují zásadně až na konci května, tedy vždy po skončení mainstreamověji zaměřeného bratříčka festivalu Pinkpop. I letos se samozřejmě můžeme těšit na cca 200 předních světových umělců a stejně jako v minulých letech si můžeme být jisti, že 60 tisíc lístků bude beznadějně vyprodáno.www.myspace.com/thenational
lowlands.nl
zavřít