Říše hraček Dustina Hoffmana

Vydáno 09.05.2008 | autor: Filmopolis.cz

Vítejte v nejbáječnějším a nejmagičtějším místě na světě – v Říši hraček Pana Magoria. V tomto úžasném živoucím světě, kde i samotný příběh má svůj život, se zázraky všeho druhu dějí bez přestání a to v denní i noční dobu........ tedy až doposud tomu tak bylo.

Říše hraček Dustina Hoffmana Říše hraček Dustina Hoffmana

Jednoho dne se pan Magorium, 243-letý výstřední majitel hračkářství (Dustin Hoffman), rozhodne předat vládu nad jeho úspěšným a neobyčejným obchodem mladé a nejisté manažerce Molly Mahoney (Natalie Portman). Obyvatelům obchodu se to pranic nelíbí a rozhodnou se toto rozhodnutí zvláštním způsobem zhatit. Jindy hravé hračky jsou sice stále na svém místě, ale jejich proměna v šedivé a tiché je prostě nepřehlédnutelná. První, kdo po vstupu do dříve zářícího obchodu zaznamená změnu v chování hraček, je skeptický účetní Henry (Jason Bateman).

 

 

A přitom právě Molly s Henrym jsou jediní, kteří mohou hračky znovu oživit. Ti dva ale musí nejprve sami v sobě objevit zdroj kouzelných schopností a víru v sebe samých. S tím jim pomůže jejich mladičký, teprve devítiletý kolega Eric Applebaum (Zach Mills).

 

Koupit DVD na Filmopolis.cz

 

zavřít