Pražský koncert GZA/Genius se ruší

Vydáno 03.06.2008 | autor: redakce

Špatná zpráva pro všechny, co se chystali tuto středu večer do pražského Lucerna Music Baru. GZA/Genius, mocný šéf Wu-Tang Clanu, se na své jarní evropské turné, které zahrnovalo i pražskou zastávku, vykašlal.

Pražský koncert GZA/Genius se ruší Pražský koncert GZA/Genius se ruší

Vysvětlení promotéra je následující: „GZA je už nějaký ten měsíc zabookován přes Holandskou agenturu 1st Priority na sólo turné po Evropě, on (nebo spíše jeho management) se tváří tak seriozně, že musí schvalovat i jindy nepodstatný detail, jako je plakát na koncert a vše vypadá naprosto v normě. Ještě v pátek 30.5. se management ujišťuje, že záloha za koncert v Praze je opravdu na jejich účtě..“Idyla netrvá dlouho, přesně do chvíle, než vám ten samý pátek 30.5. večer volá známý: "Hele, jseš si jistej, že ten GZA přijede? Jestli je June Červen, tak podle jeho oficiálního MySpace hraje totiž 4. června v New Yorku." Blbost, ale ověřím to." mávnete nad tím nejdřív rukou jako nad překlepem a jen pro jistotu voláte bookerovi do Dánska, který se jen zasměje a zopakuje to samé co vy: "Blbost... Ale ověřím." Když v noci neblikne na mobilu uklidňující SMS, neblikne tam ani ráno a odpoledne přijde jen "Řeším to.", začíná to lehce smrdět.

Když v sobotu v noci dostávám přeposlané oficiální vyjádření pořádající agentury bez obvyklých diplomatických PR kudrlinek: "GZA turné se překládá na Listopad", říkám si, že někdo asi neměl lézt na to sluníčko. Pořád to považuji za vtip a s tím, ře ráno moudřejší večera a vše se jistě vysvětlí si jdu lehnout. Jenže zvrat k lepšímu nepřinesla ani včerejší neděle. Nepřinesla totiž vůbec nic. Holandská agentura 1st Priority, která za celým turné od začátku stojí místo vysvětlení mlčí.“

Za nás se můžu jen omluvit a připomenout, že lístky můžete samozřejmě vrátit v místě zakoupení."

www.myspace.com/gza
zavřít