Festivalovému létu zamává Shaggy

Vydáno 22.08.2008 | autor: redakce

Semtex Culture představuje tradiční tečku za letními festivaly. Letos proběhne v sobotu 30. srpna a jako hlavní hvězda se představí Shaggy.

Festivalovému létu zamává Shaggy Festivalovému létu zamává Shaggy

Pátý ročník festivalu Semtex Culture opět nabídne kvalitně obsazenou hip hop stage, na které vystoupí IdeaFatte, Tafrob, jihlavští Pio Squad a řada dalších. Nebudou chybět ani taneční stany plné techna a drum&bassu nebo samostatná scéna, na níž se představí X Press 2, Gaetano Parisio, Thomas Schumacher a CJ Bolland. Do Mariánského údolí, kde se festival tradičně odehrává, ale nedorazí původně anoncovaná Miss Djax, která účast z osobních důvodů odřekla.Na Semtex Culture si budete moci vyzkoušet bungee jumping z jeřábu (30m), kutálení se v zorbové kouli (obrovská nafukovací koule, do jejíhož středu si vlezete) a v neposlední řadě budete mít příležitost proběhnout se v sedmimílových skákacích botkách.
Veškeré potřebné informace najdete na oficiálních stránkách festu, kde si můžete stáhnout i ochutnávku z drumandbassové stage, kterou namíchal DJ Bifidus Aktif.

Na hlavním pódiu Semtex Live Stage zahrají United Flavour, Skyline, Kosheen, Shaggy a program uzavře koncert slovenských Kontrafakt.

www.semtexculturefestival.cz
zavřít