Dara a MJ Cole si zanotují v Radosti FX

Vydáno 23.09.2008 | autor: redakce

Dara Rolins a MJ Cole jsou hlavními hosty páteční party, která se uskuteční 3. října v pražském klubu Radost FX. Dara se slavným britským producentem zahraje i společný song Slowly.

Dara a MJ Cole si zanotují v Radosti FX Dara a MJ Cole si zanotují v Radosti FX

Když před pár měsíci vybírala Dara umělce pro své remixové album D2, její volba padla na respektovaného britského producenta MJ Colea. Díky této spolupráci vznikl remix skladby Slowly, kterou původně Dara napsala spolu s Ondřejem Brzobohatým. Následoval velký úspěch v podobě umístění tohoto remixu v prestižní BBC UK Garage Top 10 na 2. místě.

MJ Cole je již řadu let celosvětově respektovaným producentem a DJem. V Anglii obdržel již pětkrát prestižní cenu MOBO, jeho album bylo zvoleno albem roku v UK, bylo zařazeno mezi deset nejlepších desek ve Velké Británii vůbec a navíc získalo nominaci na celosvětovou cenu Mercury. Již dříve remixoval pro umělce typu Mariah Carey, Tom Jones či Roni Size. Jak se vůbec povedlo získat remix od osobnosti typu MJ Colea? . „Píseň Slowly jsem si vybral především kvůli vokálu, okouzlil mě skvělý hlas Dary,“ prohlásil MJ Cole.Kvůli narození dcery Laury nebylo možné dostatečně využít potenciál, který se Daře ve Velké Británii po tomto úspěchu nabízel. Neznamená to však, že nebude na co navazovat. První vlaštovkou bude společné vystoupení těchto umělců na party v klubu Radost FX v pátek 3. října. Dara Rolins se představí poprvé naživo po mateřské dovolené.

Nebude chybět MJ Cole, který kromě společného vystoupení s Darou Rolins ve skladbě Slowly vystoupí v DJském setu se svojí dvorní zpěvačkou Elisabeth Troy. Elisabetin hlas můžete znát ze skladeb, jako jsou Crazy Love nebo Tired Games. Všechny tyto hity uslyšíte také naživo. Dara Rolins se představí společně s Janem Kleníkem z Ohm Square a Yardou Helešicem (ex Support Lesbiens).
zavřít