U mě dobrý - další film party od Jana Hřebejka

Vydáno 02.10.2008 | autor: Filmopolis.cz

Osvědčená sestava autorů okolo režiséra Jana Hřebejka přichází s daším filmem - U mě dobrý. Filmová komedie na motivy povídek Petra Šabacha podle scénáře Petra Jarchovského přichází na DVD.

U mě dobrý - další film party od Jana Hřebejka U mě dobrý - další film party od Jana Hřebejka

U MĚ DOBRÝ se ohlíží do devadesátých let, do doby našich prvních krůčků na novém, neprobádaném území rašícího kapitalismu v Čechách. Šest přátel, zahrádkářů a rybářů, se schází v malebné přístavní hospodě U Buddyho na Libeňském ostrově. Jejich poklid, který tráví u desetníčkového mariáše, skončí ve chvíli, kdy se jeden z nich stane obětí falešných hráčů z Vysočanské tržnice.

 

 

A tak jako ve starých westernech, berou i naši přátelé zákon do vlastních rukou. Na horkém území tržnice, které se hemží lehkými děvami, pašeráky, zloději, podvodníky i úplatnými policajty se pokusí získat zpět třicet šest a půl tisíce v použitých bankovkách. Podaří se jim to díky jejich kamarádství, odvaze, mazanosti, notné dávce štěstí a především díky protřelosti hráčského esa, hochštaplera a ekvilibristy Mistra Classe. Velevážené publikum, máte-li rádi humor, napětí a trochu romantiky - račte vstoupit. Film U MĚ DOBRÝ je tu pro vás!

 

 

Koupit DVD na Filmopolis.cz

zavřít