Kryštof: koncert v opeře vyprodán!

Vydáno 14.10.2008 | autor: redakce

Za čtyři hodiny čistého času se vyprodal unikátní koncert kapely Kryštof ve Státní opeře Praha, kde se představí 1. prosince společně se sborem Alfa Gospel Praises.

Kryštof: koncert v opeře vyprodán! Kryštof: koncert v opeře vyprodán!

"Jsme potěšení, že lidé mají takový zájem o naše mimořádné vystoupení," komentoval zpěvák a kytarista Richard Krajčo rychlost, s jakou si zájemci rozebrali 1056 vstupenek na koncert do Státní opery. Kapela koncert organizuje ve své režii, a proto sama prostřednictvím svých webových stránek www.krystof.net dirigovala i předprodej, který rozdělila do dvou fází. Nejprve si lístky mohli koupit fanoušci registrovaní ve fanclubu, zbytek vstupenek ostatním šel do prodeje 6. října.

 

 

 

"Jen za ten jediný den navštívilo naše stránky přes 12 tisíc unikátních návštěvníků, což je náš historický rekord. Je logické, že se na všechny zájemce nedostalo, ale nemusí zoufat - možná se dočkají," naznačuje Krajčo. Už dříve kapela připustila, že zvažuje přidat 1. prosince ještě odpolední koncert tak, jako to Kryštof učinil při mnoha koncertech Akustik Tour po divadlech na podzim 2007. "Rozhodnutí o druhém koncertě v Opeře padne do konce října," podotýká Krajčo.

 

V den, kdy kapela definitivně vyprodala koncert ve Státní opeře, také představila svou novou píseň Tak nějak málo tančím. Skladba bude titulním songem nového seriálu Proč bychom se netopili aneb Vodáci, který Česká televize začne vysílat na jaře 2009. Zároveň to bude pilotní singl z cédéčka se záznamem koncertu ve Státní opeře, který se na pultech obchodů objeví již týden po tomto mimořádném večeru, tedy 8. prosince.

zavřít