Skyline roztančí brněnskou Flédu

Vydáno 02.12.2008 | autor: redakce

Skyline zahrají ve středu 3. prosince v brněnském klubu Fléda, kde se poprvé představí v nové sestavě s novým repertoárem.

Skyline roztančí brněnskou Flédu Skyline roztančí brněnskou Flédu

Za rok se toho u Skyline stalo hodně – kapela vydala čtvrté album Escapism (společně s DVD Live In Fléda) a pokřtila ho na svém dosud největším koncertě ve vyprodaném velkém sále pražské Lucerny. Také došlo k výměně na postu zpěvačky, kdy do Skyline přišla Marka Rybin (ex-Gaia Mesiah). Nejdříve v pozici hosta odjela se Skyline festivalovou sezónu a na podzim se stala pevnou členkou kapely.

Vystoupení ve Flédě bude prvním brněnským sólovým koncertem v nové sestavě a kapela slibuje, že zazní i první nové skladby, které Skyline napsali už společně s Markou. Ale to samozřejmě není všechno - jak už je u Skyline zvykem, ani tentokrát nebudou chybět dotažené projekce od VJky DNA, vychytaná světla od AudioLight a dost možná i nějaké to vánoční překvapení jako poděkování fanouškům za celoroční podporu. Jako support zahrají Brain z Maďarska a o afterparty se postarají DJs Yak a Kotlyk.

zavřít