BbaRáK#23 s videem Hip Hop Kemp 2003

Vydáno 30.12.2006 | autor: redakce

Ač první podzimní číslo, ještě naposledy se ohlédneme s obřím reportem a hlavně přílohovým videem (poprvé v historii BBaRáKu je příloha něco jiného než CD) za třemi dny, které spojovaly: „pohoda, voda, pivo, holky, rap, prázdniny“. Když už fesťáky, nešlo nejet ani do němec na super obra, zvaného Splash! Dvě strany textu a fotek, nechť vám jsou v sychravém podzimu motivací co s příští letní nudou.

BbaRáK#23 s videem Hip Hop Kemp 2003 BbaRáK#23 s videem Hip Hop Kemp 2003

Máme samozřejmě na menu ale i aktuálnější témata – Vec z Trosek vydal dlouho netrpělivě očekávaný nový singl a v našem rozhovoru přiznal i práce na věcech ještě zajímavějších, jakých? To se dozvíte na Calex City dvojstraně. Že zajímavé desky vychází i za mořem je jasné, že se zabijete i nad jmény, které vás již jednou zabily a nejméně jednou nad nimi o něco později lámali hole je jasné méně, ale Rasco je ten případ a proto se těšte na čtyři strany jeho útěku z Alcatrazu a obálku s tímhle utečencem v řetězech. Nastupující producentská jména zastupuje DJ JS1 (představil se už i v Praze jako DJ na koncertu Rahzela), kterého vyzpovídal K-Hill a Kepo dal pokec s Aesop Rockem, zástupcem nejžhavějšího želízka ďábelského undegroundového ohně labelového – Def Jux, na němž právě vydal svou novou desku Bazooka Tooth. Abychom témata aktuální ukončili opět na východu Evropy, vykostil nás K-Hill rozhovorem s Bankosem z Maďarské Firmy (jak se náš „yes, no or I don‘t know“ redaktor domluvil s čabajka rapperem je nám dosud záhadou:), nicméně přes babylonské zmatení jazyků společnou řeč dokázali najít v hiphopu) Z úplně opačného konce „hiphopového“ letopočtu přichází NWA a další, tentokrát západopobřežní, gangsterská „šleha z minulosti“, neobvykle z pera Jenicha.

Návrat slaví i Muvův „ťulik, ťulik“ komix, tentokráte o rozloze majestátních jedenácti stran vytlačil z nového čísla plakát a napařil graffiti sekci dietní strádání na šesti stranách (2 strany vlaky, 1 strana ulice a 3 strany z Budapešti).

Tahle spousta rapu, doplněná o tradiční rubriky novinek, reportáží, recenzí na techniku, webové stránky, filmy, dema, singly a nová alba vychází právě teď,. Kontroluj to.

Affro
zavřít