Praha zažije noc extrémního metalu

Vydáno 15.01.2009 | autor: redakce

31. ledna v pražském klubu Exit Chmelnice vystoupí kapely The Black Dahlia Murder, Cephalic Carnage, Psycroptic a Sylosis.

Praha zažije noc extrémního metalu Praha zažije noc extrémního metalu

The Black Dahlia Murder patří mezi přední americké kapely současné NWOAHM scény a své jméno si mezi tuzemskými fanoušky vybudovali mj. vystoupením na předminulém ročníku festivalu Brutal Assault. Jejich poslední deska Nocturnus stále čeká na svého nástupce a proto se kapela rozhodla připomenout se evropským fanouškům alespoň prostřednictvím živých koncertů.


Američané Cephalic Carnage se pohybují zejména ve vodách deathmetalových či grindcorových. Dokáží produkovat nekompromisní a tvrdou hudbu, být originální a zároveň se nebrat až tak smrtelně vážně.

Australané Psycroptic se řadí mezi čelní představitele žánru technického deathmetalu, vydali v minulém roce album Ob(Servant), které hodlají zevrubně představit také svým evropských fanouškům. Koncertní čtveřici doplňují ještě britští progresivní thrasheři Sylosis, kteří se také mohou pochlubit novou desku s názvem Conclusion Of An Age.

zdroj: www.obscure.cz
zavřít