Moby přijede na letošní Sázavafest

Vydáno 28.03.2009 | autor: PR

Hlavní hvězdou tradičního kácovského festivalu, který se uskuteční ve dnech od 30. července do 2. srpna, bude americký skladatel a zpěvák Moby.

Moby přijede na letošní Sázavafest Moby přijede na letošní Sázavafest

Devátý ročník Sázavafestu se stane také jediným festivalem, který bude hostit Kudykam, unikátní inscenaci Michala Horáčka, ke které napsal hudbu Petr Hapka. Hudební program tohoto představení bude v Kácově zastřešovat Ondřej Brzobohatý. Záštitu nad letním open-air festivalem převzal ministr kultury ČR Václav Jehlička.


Organizační tým Pavla Kloupara připravil, mimo chystaného několikadenního letního open-air festivalu, dvě hudební setkání v Praze. Prvním je již šestý ročník Jarního Sázavafestu, který se letos uskuteční 4. dubna v klubu Abaton a ponese se především v rytmech ska a reggae. Vystoupí zde například  Švihadlo, Afrodisiak, Polemic, Fast Food Orchestra, Prague Ska Conspiracy ale také Jiří Schmitzer. Druhou akcí bude 21.4 dubna v Lucerna Music Baru tradiční Warm Up, kde letos zahrají Skyline, Lakeside X, Vladivojna La Chia & Banana, The Slots a Panama.

zdroj: Madree
zavřít