Depeche Mode vydávají nové album

Vydáno 13.04.2009 | autor: PR

Nové album Depeche Mode vychází již příští týden. V pátek 17. dubna se příznivci této legendární formace dočkají novinky Sounds Of The Universe.

Depeche Mode vydávají nové album Depeche Mode vydávají nové album

Snad nejočekávanější deska letošního roku vyjde v několika formátech - od standardní CD verze, přes rozšířenou "deluxe" edici s DVD s živou nahrávkou přímo ze studia až k dvojvinylu nebo k velmi speciálnímu boxu sestavenému ze tří CD, dvou knížek a DVD disku. Box set potěší hlavně skalní příznivce Depeche Mode, protože kromě normálního alba bude obsahovat také cédéčka s remixy a raritními demosnímky a DVD s dokumentárním filmem, rozhovorem s kapelou a jejím komentářem k albu.


Luxusní verze vyjde pouze v omezeném nákladu několika tisíc kusů a v Čechách bude k dostání již v den vydání. V den vydání alba se uskuteční i tzv. release party pořádaná tuzemským fanklubem Depeche Mode. Akce se uskuteční v pražském klubu Retro Music Hall. Na programu bude mimo jiné též promítání filmu The Posters Came From The Walls, což je dokument o fanoušcích skupiny vyrobený v roce 2007 přímo labelem Mute. Snímek byl dosud k vidění jen ojediněle na různých filmových festivalech, u nás bude promítán vůbec poprvé.

Více v exkluzivním rozhovoru v REPORTU 5/09.

zdroj: EMI
zavřít