Cosmic Trip vyzpovídal domácí DJs

Vydáno 02.06.2009 | autor: PR

Organizátoři Cosmic Tripu položili pěti českým DJs dvě stejné otázky týkající se jejich festivalu. Odpovídali Anakin, Brooklyn, IM Cyber, Beast67 a MKS.

Cosmic Trip vyzpovídal domácí DJs Cosmic Trip vyzpovídal domácí DJs

1. Jak se těšíte na letošní znovuzrození Cosmic Tripu a návratu k dvoudennímu konceptu?
2. Co od vás mohou návštěvníci očekávat? Připravíte si něco speciálního?


Anakin
1. Kdo by se netěšil, že jo? Cosmic Trip je legenda, pro mě vždycky hudební zážitek a příležitost k setkání se spoustou kámošů a známých. Cosmic musí být dvoudenní, sobotní válení na pláži je nutnost :)
2. To, co vždycky, plus nějakej ten speciální mashup určitě proběhne.

Brooklyn
1. Osobně jsem zažil jen ten původní, dvoudenní Cosmic, takže pro mě v tomhle ohledu návrat ke starému známému (dobrému).
2. Určite, vždycky hraju svoje i cizí novinky a poslední dobou vždycky na chvíli ukročím do jiného stylu.


IM Cyber
1. Cosmic se dostal zpátky do správných rukou a tak se můžeme těšit na jeho legendární rodinnou atmosféru, která bude na novém místě jistě stejně působivá jako na Pudláku (i když ten bude přeci jen trochu chybět). Dva dny jsou fajn, kor s tímhle lineupem – kdybych mohla, strávila bych na Cosmicu s chutí celý víkend.
2. Určitě nějaký nový desky, ale jaký to budou, v týhle chvíli nevím ani já :)

Beast 67
1. Pro mě byl Cosmic Trip vždy srdcovým festivalem. Kemp Pudlák, kde se dřívější ročníky konaly, je nezapomenutelné místo stejně tak jako typické denní koupání v jezeře Barbora. Odskok festivalu na letištní placku v Roudnici nad Labem se mi moc nezamlouval. O to víc jsem zvědav, jak se povede díl letošní. Dvoudenní koncept rozhodně podporuju – jen tak vznikne na festivalu jeho klasická pohodová nálada.
2. Myslím že budu hrát v pátek někdy kolem západu slunce. Podle počtu lidí a atmosféry se rozhodnu na místě, která poloha drumandbassu bude v mém setu převládat. Nechte se překvapit.

MKS
1. Já snad od první chvíle, co jsem se to dozvěděl. Myslím, že vrátit Cosmic zase na sever čech, je super. Uvídíme, jak dopadne Ústí nad Labem. Pudlák už to nikdy nebude, ale co se dá dělat.
2. Něco speciálního si určitě nachystám. Těď přesně nevím co ...ale dám včas vědět. A očekavát se dá pořádná porce zlámenců v přísnejch rytmech plus něco extra.

Festival Cosmic Trip proběhne 19. a 20. června v Ústi nad Labem

zdroj: Cosmic Trip
zavřít