Rammstein: po pěti letech v Praze!

Vydáno 14.06.2009 | autor: redakce

Rammstein vyrážejí v srpnu na evropské turné, které nemine ani Českou republiku. V Praze se objeví 25. listopadu v O2 aréně.

Rammstein: po pěti letech v Praze! Rammstein: po pěti letech v Praze!

Velmi silné jádro kapely tvoří souhra kytaristů Richarda S. Kruspe-Bernsteina a Paula Henryho Landerse v doprovodu baskytary Olivera Riedela a bubeníka Christopha „Doom“ Schneidera. Samozřejmě nelze opomenout i talent klávesisty doktora Christiana „Flake“ Lorenze. Frontmanem kapely je zpěvák Till Lindemann. Již od začátků, které se datují do roku 1993, hraje kapela tvrdý a úderný metalový rock, který je však výrazně ovlivněn taneční hudbou.


Rammstein vůbec velmi rádi kombinují protikladné ingredience. V jejich hudbě se na jednu stranu mísí tvrdost teutonských rytířů, texty jsou však o vztazích mezi lidmi a lásce. Díky koncertním show, kde si členové kapely mění velmi často převleky a nebojí se použít ani pyrotechnických efektů, mají Rammstein pověst výborné koncertní skupiny. Že to pánové naživo opravdu umí, se české publikum přesvědčilo naposledy v roce 2004. Nyní se můžete těšit nejenom na nové skladby, ale i novou tvář Rammstein.

zdroj: Live Nation
zavřít