Vysmáté léto: hudební pohoda počesku

Vydáno 14.07.2009 | autor: redakce

Festival Vysmáté léto v Kadani proběhne již v sobotu 18. července a nabídne na dvou pódiích UDG, Marka Ztraceného, Vypsanou fiXu a řadu dalších kapel.

Vysmáté léto: hudební pohoda počesku Vysmáté léto: hudební pohoda počesku

Každý rok organizátoři šplhají o kousek nahoru po pomyslném žebříku. A jinak tomu nebude ani tentokrát; hlavní scéna bude znovu monstrózní a jak nám pořadatel sdělil, můžete takovou scénu a zvuk vidět a slyšet pouze na top festivalech, jakými jsou Rock for People nebo Benátská noc. Největší změnou, kterou mohli letos přidat díky podpoře města, je druhá „hradní“ scéna pod Kadaňským hradem. Zde si na své přijdou hlavně rokovější fanoušci.


Skupiny se budou částečně časově překrývat, a tak kdo bude chtít, tomu vystoupení žádné skupiny neunikne. Letošní festival bude hudebně barevnější, nebude chybět ani náležité občerstvení podpořené čistotou a tříděním odpadů.

Hlavní scéna: Hot Pants, UDG, Marek Ztracený, Kryštof, Vypsaná fixa, Desmod, Sto zvířat, Cocotte Minute, Eddie Stoilow, MIG 21, Chinaski.

Hradní scéna: Innominado, Keks, Už jsme doma, E!E, Arakain, X-left to die, Lety Mimo, Švihadlo, Hudba Praha, Blue Effect

Veškeré další informace najdete na www.rockfest.cz.

zdroj: Sasme
zavřít