MIG21 hledají nové managery!

Vydáno 28.07.2009 | autor: redakce

MIG 21 rozjeli novou soutěž spojenou s tříděním odpadu. Výherci získají jedinečnou možnost vyzkoušet si roli roadmanagera a PR managerky kapely.

MIG21 hledají nové managery! MIG21 hledají nové managery!

MIG 21 ani o letních prázdninových měsících nepolevují ve svých aktivitách na podporu třídění odpadu. Navazují tak na ideu úspěšného Velkého ekologického turné z loňského podzimu. Nejenže členové skupiny sami pilně třídí, a to nejen odpad, tak i výherce letní soutěže „Vyfoť svého partnera nebo kamaráda, jak třídí odpad“. Soutěž, která bude končit s posledním červencovým dnem přinese dva hlavní vítěze – muže a ženu, kteří si mohou naplno užít role roadmanagera a PR managerky. Veškeré informace nejen o soutěži lze nalézt na www.jaktridit.cz.


Ekologické heslo „Třídění je sexy…a navíc to má smysl“ má pro skupinu MIG 21 celoevropský přesah. Před prázdninami MIG 21 stihli dvakrát „zaletět“ do pulsujícího srdce Evropské unie Bruselu a odehrát dva koncerty - druhý z nich byl v rámci Czech Street Party a vidělo jej na 6000 diváků (26. 6. 09). Nyní se chystají „napnout plachty“ a odehrát několik koncertů i na Slovensku. Velmi se těší a zodpovědně se připravují na srpnový koncert pro krajany v Rumunsku (vesnice Svatá Helena), kam MIG 21 pozvala společnost Člověk v tísni, pořádající tamní festival české kultury.

zdroj: Turner
zavřít