Plastique oslavuje a dumá, co dál

Vydáno 18.08.2009 | autor: redakce

V pátek 21. srpna dojde v pražském klubu Radost FX k oslavám čtvrtých narozenin taneční party Plastique. Co chystají pořadatelé do budoucna?

Plastique oslavuje a dumá, co dál Plastique oslavuje a dumá, co dál

V pátek zahrají jako již tradičně rezidentní DJs Vectif a Tvyks a jako hosty si tentokrát pozvali Urxin Sisters a DJs Tuco a Skooczech. A jak uplynulé čtyři roky vnímají sami organizátoři Plastique? „Začátky to nebyly úplně jednoduché, ale po pár měsících se nám i díky vaší podpoře, podařilo dát dohromady základy večera, který se zařadil mezi ty nejlepší u nás. Za ta léta jsme s tímto večerem procestovali pěkný kus světa a tak mohli Plastique vidět i fanoušci v Německu, Polsku, Švýcarsku, Itálii, Španělsku, Sardinii, ale i třeba na Ukrajině.


Mezi našimi hosty se pak v Praze objevila celá řádka skvělých jmen. Vzpomínáme na Coburn, Joosta van Bellena, Adama Skye, Terry Poison, skvělé vystoupení Lo-Fi-Fnk, Namoshe, Howdi, Trash Fashion, Alexandra Robotnicka…za ta léta jich bylo mnoho. Čtyři roky je poměrně dlouhá doba a tak se i my dnes ocitáme na nějakém novém rozcestí, kdy přemýšlíme, zda-li pokračovat dál nebo přenechat místo nějaké jiné akci. Rozhodování opustit své dítě je hodně složité a tak si vše chceme ještě pořádně promyslet. Motivací pro nás můžete být i vy, naši fandové. Doufáme, že s námi v pátek řádně oslavíte naši oblíbenou party a dodáte nám tak energii i do dalších let.“

zdroj: www.radostfx.cz

zavřít