Musicblok: od září opět na ČT

Vydáno 25.08.2009 | autor: PR

Od 1. září se po letní pauze vrací do programu České televize hudební magazín Musicblok, v jehož dramaturgické náplni dochází k několika změnám.

Musicblok: od září opět na ČT Musicblok: od září opět na ČT

Diváci se dočkají zejména větší provázanosti s webovými stránkami pořadu na www.ceskatelevize.cz/musicblok. Internet jakožto nejrychlejší informační kanál bude fungovat interaktivněji - informace o koncertech, zajímavé odkazy i soutěže o atraktivní ceny najdete právě zde. Na úkor rubrik ZOOM a FUTURE TIME, jejichž náplň se přesouvá na web, přinese pořad dvě obsahové novinky – FLASHBACK se bude vracet do historie a lovit zajímavosti z bezedných hudebních archivů České televize, CZECH MADE bude porovnávat české verze slavných hitů s jejich originálním zněním. I nadále bude Musicblok ve stěžejních reportážích přibližovat STORY vybraného hudebníka či skupiny, případně ve FOCUSU zaostří na zajímavé hudební fenomény.


LIVE se bude i nadále vracet k zajímavým koncertům, hudební novinky přiblíží RECENZE a v každý díl bude překvapovat novými tvářemi na pozici moderátora. V nejbližších dílech se pořad ohlédne například za vystoupením newyorského všeuměla Mobyho, probere fenomén gay popu a širšímu publiku přiblíží skočnou česko-španělsko-francouzskou skupinu United Flavour. Musicblok se na obrazovkách objeví ve stejných časech jako na jaře - na premiéru prvního poprázdninového dílu se těšte v úterý 1. září ve 23.40 na ČT2, reprízu uvidíte následující pondělí v 19.30 opět na ČT2.

zdroj: EALLIN TV
zavřít