Veletrh Muzika už tento čtvrtek

Vydáno 07.09.2009 | autor: Jana Kománková

Už 10. září se v Průmyslovém paláci na pražském Výstavišti rozjede další ročník veletrhu Muzika. Ve stánku REPORTU se můžete těšit na křest CD Na Kloboučku.

Veletrh Muzika už tento čtvrtek Veletrh Muzika už tento čtvrtek

Kromě prezentací hudebních nástrojů a techniky se můžete jako vždy těšit i na široký doprovodný program s koncerty, přednáškami muzikantů a workshopy.
Školu hry na bicí povede Martin Vajgl, Ondřej Kozák a Ralph Shut se předvedou školou na bluegrassovou kytaru, Richard Scheufler se bude věnovat basovým technikám Slap & Funky, Luboš Malý seznámí zájemce s 12 fígly jak vyzrát na blues a Vítězslav Štefl provede letem kytarovým světem.

Připravena je také expozice REPORTU – se všemi časopisy, CD a DVD a dalším sortimentem za zvýhodněné ceny! Ve stánku navíc proběhne autogramiáda s Michalem Pavlíčkem, který bude podepisovat aktuální CD Na Kloboučku - stane se tak v sobotu ve 13.30 hod.!

Muzika 2009 začíná ve čtvrtek 10. září v 10 hodin a potrvá do soboty 12. září do 18 hodin.Mezi účinkujícími jsou mj. Daryl Green, Joel Bros a Klára Šmahelová, dále Martin Vajgl trio a Krucipüsk. Kompletní program veletrhu najdete na www.incheba.cz
zavřít