Sunflower Caravan od října na turné

Vydáno 21.09.2009 | autor: redakce

Pražské trio Sunflower Caravan chystá na druhou polovinu října jedenáct koncertů po Čechách a Moravě, na kterých bude propagovat svůj debut. Turné začíná 13. října v Brně.

Sunflower Caravan od října na turné Sunflower Caravan od října na turné

Prvním koncertem bude vystoupení v brněnském klubu Melodka, bezesporu největším pak speciální show v pražském Paláci Akropolis. Minimálně na třech koncertech turné s kapelou vystoupí jako host zpěvačka Ema Brabcová/Dietrichová, známá z formace Khoiba. Kluci ale slibují také novinky v podobě dosud neslyšených skladeb. Na řadu koncertů po ČR by měla navázat zahraniční část turné, směřující přes Německo a Dánsko do Švédska. Sunflower Caravan se ihned po vydání desky rozhodli, že českou šňůru koncertů na podporu alba odjedou až po skončení letního období festivalů.


Za léto odehráli 34 koncertů. „Chtěli jsme si dobře naplánovat léto, pořádně si odzkoušet repertoár daný deskou a klubovou tour nachystat až na začátek listopadu.“ V říjnu si tedy fanoušci tohoto stále populárnějšího tria přijdou na své mimo jiné v Brně, Plzni, Olomouci, Ostravě či Českých Budějovicích. Často to bude ve společnosti dalších kapel jakožto předskokanů.

Zastávky českého turné Sunflower Caravan:
út 13.10. Brno – Melodka
st 14.10. Olomouc – U klub
čt 15.10. Frýdek Místek – Stoun
pá 16.10. Ostrava – Marley Klub
so 17.10. České Budějovice – Velbloud
st 21.10. Praha – Palác Akropolis
pá 23.10. Chomutov – Kotelna
so 24.10. Chrudim – Pitch club
čt 29.10. Plzeň – Pod Lampou
pá 30.10. Hořovice – Labe
so 31.10. Vysoké Mýto

zdroj: D Smack U 
zavřít