Richard Müller: české turné se blíží

Vydáno 29.09.2009 | autor: PR

Turné Richarda Müllera po zemích českých odstartuje již tuto neděli 4. října v brněnské hale Vodova. Slovenský slávík pak zamíří do Olomouce, Ostravy, Plzně, Liberce a Prahy.

Richard Müller: české turné se blíží Richard Müller: české turné se blíží

Na pódia se Richard Müller vrací s kapelou, v níž jsou hráč na bicí Juraj Kuchárek, harmonikář Erich Boboš Procházka, kytarista Peter Markuljak a baskytarista Braňo Valanaský. Producenti slibují výjimečnou audiovizuální a hudební show a Richard takové hity jako například Milovanie v daždi, Srdce jako kníže Rohan, Nebude to také ĺahké, Spočítaj ma, Cigaretka na dva tahy, Štěstí je krásná věc, Nahý II, jeden z prvních zpěvákových hitů Po schodoch ale také novinku Do batôžka.


Na turné Richard Müller Best Of Tour 09 se připravuje celý tým velmi intenzivně už od května. Během září se Richard se skupinou přesunul do velkého hangáru na bratislavském letišti. To všechno proto, aby bylo možné sladit písně a obrovský zvukový a světelný park dohromady v „reálném“ prostředí . Poslední dny příprav stráví všichni v Popradě , kde „pilují“ poslední detaily koncertu.


Richard Müller Best Of Tour 09

04.10. Brno, Hala Vodova

05.10. Olomouc, Univerzita Palackého

06.10. Ostrava, ČEZ Arena

09.10. Plzeň, Hala Lokomotivy Plzeň

10.10. Liberec, Tipsport Arena

12.10. praha, O2 Arena

zdroj: Turner
zavřít