ZAŽIJ NAŽIVO BOWIEHO, KRAVITZE, METALLICU I SANTANU

Vydáno 30.12.2006 | autor: redakce

Čtyři netrpělivě očekávané legendy rozezvučí v létě open air areál pražského T-Mobile Parku a okolí. I vy můžete být u toho, protože Pilsner Urquell Vám v online soutěži umožní vyhrát vstupenky na tyto koncerty.

ZAŽIJ NAŽIVO BOWIEHO, KRAVITZE, METALLICU I SANTANU ZAŽIJ NAŽIVO BOWIEHO, KRAVITZE, METALLICU I SANTANU

Skoro maratonský běh představovalo hledání prostor pro desetitisícihlavé koncerty největších světových osobností hudebních pódií. Řešení se našlo a jako bonus se mohou všichni fanoušci těšit na jedinečná hudební čísla v parném létě přímo pod širým nebem.

První z celé pětice hvězd Paul McCartney a jeho 50 000 diváků již open air areál otestovali. Jako první vystoupí na stejné pódium 23. června subtilní britský rocker a stylový chameleon David Bowie. Na svém již třetím koncertě v České republice představí Bowie svou novou desku Reality. Samozřejmě nebudou opomenuty ani jeho starší hity. Koncert odstartuje v 19 hodin česká kapela Tata bojs.

Týden poté, 29. června, už si mohou fanoušci brousit hlasivky na černošského „lamače dívčích srdcí“ Lennyho Kravitze. Také tento rodilý Newyorčan vyrazil na celosvětové turné, aby podpořil svou desku Baptism, na niž se čekalo celé tři roky. Na charakteristický rockový retrostyl jsme u Lennyho zvyklí, stejně tak se ale můžeme těšit na jeho extravagantní kousky. Koncert začíná v tradičních 19 hodin předkapelami Black Rebel Motorcycle Club a Stereophonics.

Ani ne o dva dny se retro hrdina mine s tvrdou pěstí kvarteta Metallica. První červencový den se rozduní srdce všech fanoušků, kteří se přijdou podívat na koncert. Dosud poslední album St. Anger pro Metallicu znovu objevilo kouzlo heavy metalu a ukázalo, kde má kapela pevnou půdu pod nohama. Metalu zůstanou věrní i předskokani – američtí Slipknot.

Poslední z velikánů si dá v letní koncertní smršti na čas. Carlos Santana přijede do Prahy premiérově se svou show European Summer Tour 200423. července. Skalní fanoušci Santanových začátků v 60. letech, ale i ti noví, přivábení veleúspěšným albem Supernatural, se mohou těšit na barvitý kytarový rock, blues, rock umně namixovanou s latinsko-americkou hudbou.

S NEJLEPŠÍM PITÍM PŘICHÁZÍ NEJLEPŠÍ MUZIKA!
Pilsner Urquell Vám přináší také mimořádnou příležitost zahrát si o lístky na všechny letní koncerty hvězd.

Poznejte písně těchto hudebních legend a získejte dvojici lístků na koncerty jako dárek!
www.pilsner-urquell.cz/nazivo/


zavřít