Tři sestry a Visáči mají společné DVD

Vydáno 26.10.2009 | autor: PR

Tři sestry a Visací zámek vydávají společné DVD, na kterém je zaznamenán koncert obou kapel. Ten proběhl při příležitosti jejich uvedení do Beatové síně slávy.

Tři sestry a Visáči mají společné DVD Tři sestry a Visáči mají společné DVD

Záznam koncertu pořádaného u příležitosti uvedení Visacího zámku a Lou Fanánka Hagena do Beatové síně slávy 2009 (anketu vyhlašuje každoročně Rádio Beat) vychází ve třech podobách. Obsah CD (24) a DVD (32 skladeb) přitom není identický. Kapely zde dávají svoje největší kusy – Visáči např. Hrady, Známku punku, Lepší časy, Život je takovej, Modlitbu pro partu a mnoho dalších. Zazní zde také zatím poslední (a nikdy nevydaný) hit Čtvrtá sestra a skladba Lázničky, která bude součástí nového studiového alba Sester, jež vyjde na přelomu února a března příštího roku.


Fanánek se Syny výčepu zpívá pár největších sólo hitů Franty Sahuly. Vrcholem živáku je pak nesporně sestří interpretace Známky punku a hlavně Traktor a Zelená ve společném provedení obou kapel. Na vydání alba naváže OLD PUNX TOUR – koncertní tour Sester a Visáčů proběhne mezi 12. 11. až 5. 12. 2009.

zdroj: EMI
zavřít