Tomáš Klus pokřtil novou desku

Vydáno 27.10.2009 | autor: PR

Písničkář Tomáš Klus pokřtil 26. října své nové album Hlavní uzávěr splínu. Následovat bude koncertní turné po celé České republice.

Tomáš Klus pokřtil novou desku Tomáš Klus pokřtil novou desku

Tomáš Klus odstartoval svoji koncertní tkaničku 22. října v Nové Pace v zaplněném sále Městského kulturního střediska a pokračoval 26. října ve vyprodaném Švandově divadle v Praze. Začít nemohl lépe, v naprosto skvělé atmosféře divadla proběhl křest alba Hlavní uzávěr splínu a zpěvníku Já, písničkáŘ. Zároveň byla předána zlatá deska za prodej prvního alba Cesta do záhu(d)by. Slavnostním večerem provázel herec Filip Rajmont, kmotry a byli Aneta Langerová a Honza Budař, kteří také zazpívali.


Tomáš Klus společně s kytaristou Jirkou Kučerovským zahráli písně z nové desky a prvního alba. Velký ohlas sklidily skladby jako například Navěky, Nenávratná, Marie, Pocity, Malčik, Psáno u zpráv a další. V druhé části koncertu přišli na podium další hosté, muzikanti a kamarádi z DAMU Radovan Pivoda – basa, Kryštof Mende – piano, Ludvík Kulich – kytara, kteří si zahráli s Tomášem několik písní. Album Hlavní uzávěr splínu se po prvním týdnu v prodejnosti drží na předních místech.

Titulní rozhovor s Tomášem Klusem přináší REPORT 10/09.


Koncertní „tkanička“ Tomáše Kluse:

30.10. Praha – Švandovo divadlo (vyprodáno)

31.10. Písek – KD Písek

10.11. Zlín – Malá scéna

11.11. Brno – Klub Semilasso

12.11. Ostrava – Klub Templ

13.11. Příbram – Junior klub

18.11. Litovel – Městský klub Litovel

19.11. Cheb – Produkční centrum Kamenná

23.11. Olomouc – U-klub

08.12. Plzeň – Divadlo pod lampou

12.12. Havlíčkův Brod – Klub Effect

15.12. Třinec – KD Trisia

16.12. Chrudim – Divadlo Karla Pippicha

zdroj: Sony Music
zavřít