Blues Alive láká nové talenty

Vydáno 27.01.2010 | autor: PR

Začínající bluesové kapely si mohou zahrát na festivalu Blues Alive. Stačí, aby uspěly v soutěži talentů Blues Aperitiv, která právě startuje.

Blues Alive láká nové talenty Blues Alive láká nové talenty

„Blues Aperitiv se stal za dobu existence neodmyslitelnou součástí festivalu Blues Alive. Jeho cílem je hledání nových talentů v oblasti blues mezi evropskými soubory,“ říká Vladimír Rybička, ředitel Blues Alive. Ze zaslaných přihlášek vybere porota deset soutěžících, kteří se představí naživo při festivalu Blues Aperitiv v sobotu 19. června v Pavlínině dvoře vedle šumperského Domu kultury.


Odborná mezinárodní porota sestavená z hudebních publicistů a hudebníků pak vybere dva soubory, které dostanou příležitost uvítat posluchače koncertem ve foyer Domu kultury na podzim při Blues Alive. Šanci podívat se na festival získá rovněž kapela, která dostane nejvíce hlasů od publika. Tato kapela rozjede jeden z půlnočních jam sessions, které se odehrávají po šumperských klubech a hostincích. Uzávěrka přihlášek je do 10. dubna 2010. Více informací na: www.bluesalive.cz/aperitiv.html.

zdroj: Arts Marketing
zavřít