Divokej Bill pojede turné snů

Vydáno 27.01.2010 | autor: PR

Divokej Bill vyjíždí v březnu na své největší turné. Kapelu čeká přes 40 koncertů, na které si poveze vlastní pódium, speciální projekci a světelné efekty.

Divokej Bill pojede turné snů Divokej Bill pojede turné snů

Turné bude rozděleno do tří částí. První začíná již v březnu a obsahuje koncerty ve velkých koncertních sálech. Pomyslným předělem pak bude datum 12. 5., kdy se uskuteční koncert v pražské Incheba Areně (dříve Malá sportovní hala). Po tomto koncertu se turné přesouvá do amfiteátrů a dalších venkovních prostorů, aby se pak v říjnu v rámci své třetí fáze opět vrátilo do koncertních sálů.


O tom, že koncertní diář kapely je opravdu naplněný svědčí i to, že jen od března do srpna je naplánováno přes 40 zastávek.Divokej Bill připravuje na turné speciální scénu, projekce i světla. Na každém koncertě pak bude mít i předkapelu. V březnu bude Billa „předskakovat“ Five o’clock Tea, v dubnu Mother’s Angels, v květnu až srpnu kapely Medvěd 009 a Mandrage (na každém koncertě vždy jeden z nich). Rozpis koncertů najedete na www.divokejbill.cz.zdroj: 100promotion.net
zavřít