Scorpions se v roce 2012 rozpadnou

Vydáno 27.01.2010 | autor: PR

Scorpions mají pro svoje fanoušky dvě zprávy. Ta dobrá je, že vydají v březnu nové album Sting in the Tail a vyjedou na tříleté turné. Tou špatnou je ale oznámení, že po tour jejich kariéra končí.

Scorpions se v roce 2012 rozpadnou Scorpions se v roce 2012 rozpadnou

Zatímco jsme v posledních několika měsících pracovali na nové desce, uvědomili jsme si, jak silná a kreativní naše práce byla – a jak moc zábavný pro nás proces tvoření stále je,” řekl Klaus Meine. “Kariéru Scorpions chceme ukončit v nejlepším. Jsme velice vděční za to, že máme od začátku stále stejnou vášeň pro muziku.” “A nějak jsme se dostali do bodu,” doplňuje kytarista Matthias Jabs, “kdy jsme si řekli, že naši hudební dráhu zakončíme tímto výjimečným albem.


Rudolf Schenker
prohlásil: “To tříleté turné po pěti kontinentech je plánováno jako velký večírek, na kterém budeme slavit se svými fanoušky a budeme se tak s nimi moci rozloučit.Scorpions během své čtyřicetileté kariéry prodali více než 100 milionů alb a získali mnoho hudebních ocenění, například World Music Award a několik cen Echo, německé obdoby Grammy. Turné začne v květnu v jejich domovském Německu. Poté budou koncertovat v Severní Americe a pokračovat budou na dalších kontinentech až do roku 2012.

zdroj: Sony Music
zavřít