Začíná boj kapel o Colours of Ostrava

Vydáno 21.02.2010 | autor: PR

Domácí world music kapely mají od 15. února do 30. dubna šanci vyhrát talentovou soutěž, jejíž hlavní cenou je možnost natočit u Indies Scope Records album a vystoupit na letním festivalu Colours of Ostrava.

Začíná boj kapel o Colours of Ostrava Začíná boj kapel o Colours of Ostrava

Vydavatelství Indies Scope Records a festival Colours of Ostrava za podpory České spořitelny vyhlašují již 6. ročník soutěže Česká spořitelna Colours Talents. Soutěž je určena všem skupinám, jejichž styl je inspirován jak místní lidovou hudbou, tak i hudbou světovou (například: Irsko, Skandinávie, hudba z Afriky, Asie i jižní Ameriky) a které nejsou smluvně vázány u některé z vydavatelských společností. Kapely mohou umisťovat své prezentace a tři hudební ukázky ve formátu mp3 do 30. dubna 2010 prostřednictvím webového formuláře na internetové adrese http://talents.freemusic.cz. Zde také zájemci získají přesné podmínky soutěže a další informace.


Mezi vítěze minulých ročníků patří kapely BraAgas, Trio de Janeiro, Prosti Dumi, Yellow Sisters a Posmrtné zkušenosti. Odbornou porotou vybraní tři finalisté se živě představí v červnu v Brně. Členové finálových kapel obdrží zároveň vstupenku na festival Colours of Ostrava 2010 a CD minulých vítězů soutěže. Vítěz získá možnost natočení alba (10 dní natáčení ve studiu Indies Scope Records) a jeho vydání u Indies Scope Records. Zároveň bude pozván k vystoupení na festivalu Colours of Ostrava 2010, který se letos koná od 15. do 18. července. Porota je složená z odborných kritiků, zástupců festivalu Colours of Ostrava a Indies Scope Records.

zdroj: ArtsMarketing.CZ
zavřít