Začíná sezóna eurovíkendů, studenti mohou využít výhodné pojištění

Vydáno 03.03.2010 | autor: redakce

Majitelé karet ISIC, ITIC a ALIVE mohou i letos při svých cestách do ciziny využít výhodného pojištění od společnosti Uniqa. Už za 200 Kč mají jistotu, že o ně bude v případě potřeby v zahraničí dobře postaráno.

Začíná sezóna eurovíkendů, studenti mohou využít výhodné pojištění Začíná sezóna eurovíkendů, studenti mohou využít výhodné pojištění

Jarní eurovíkendy jsou jako stvořené pro vysokoškoláky. Zatímco přes léto odjíždějí na delší cesty nebo tráví prázdniny na brigádě, v průběhu letního semestru si mohou na pár dní výhodně odskočit do evropských metropolí. Mimosezónní ceny jsou nižší a ve městech je daleko méně turistů. „Studenti vyšších ročníků navíc nemají už tak plný rozvrh, a tak si mohou bez problémů vyjet na pár dnů z republiky,“ dodává Karel Beck, produktový specialista společnosti ISIC.

ISIC

I při této příležitosti se nabízí použití karty ISIC, ITIC či ALIVE. Všichni jejich držitelé mají možnost sjednat si výhodné cestovní pojištění od společnosti Uniqa. Nejrozšířenější základní verze stojí 200 Kč. Jeho délka odpovídá délce platnosti karty, k níž je pojistka sjednaná.

„Největší výhodou je bezpochyby vysoké krytí za malou částku – hodně muziky za málo peněz. Co se týče extrémních sportů, podobný typ pojištění za tuto cenu na českém trhu neexistuje,“ vysvětluje Karel Beck.

ISIC

Cestovní pojištění Uniqa se dá sjednat on-line přes www.chytrepalice.cz, na některém z obchodních míst po celé republice nebo v prvním kamenném ISIC Pointu v Letenské ulici v Praze. Další informace o pojištění a produktech ISIC naleznete na internetových stránkách www.isic.cz.

S průkazem ISIC můžou jeho držitelé využít více než 42 000 slev po celém světě.

zavřít