Iné Kafe zahrají v květnu v Praze

Vydáno 15.03.2010 | autor: redakce

První festival léta Iný fest přiveze na pražské Výstaviště slovenskou punk-rockovou legendu Iné Kafe. Dále se na akci, která proběhne 29. května, představí Rybičky 48, Lety mimo nebo Medvěd 009.

Iné Kafe zahrají v květnu v Praze Iné Kafe zahrají v květnu v Praze

Kapela se v letošním roce navrací na pódia, kde oslaví 15 let své existence, a v České republice odehraje letos jediný koncert. Další dva se uskuteční pouze na Slovensku v Novém Meste nad Váhom a v Prešově. Iný fest se koná 29. května na pražském Výstavišti (Bruselská cesta) od 13.30 hodin. Kapela Iné kafe nahlásila konec svého působení v únoru 2006. Důvodem prý byl nedostatek času zakladatele Vratka Rohoňe, který se rozhodl věnovat svému povolání pilota. Ostatní členové poté bez něj odmítli pokračovat a dohodli se na rozpuštění kapely.


Jsem rád, že se kapela Iné kafe rozhodla vystupovat právě na našem festivalu, který jsme záměrně pojmenovali slovensky. Iný fest bude opravdu jiný a odlišný od všech hudebních festivalů, uvidíte zde věci, které jste na žádném z festivalů ještě neviděli,“ naznačuje překvapení pořadatel festivalu Artur Kaiser. Dále na festivalu vystoupí: Medvěd 009, Rybičky 48, O5&Radeček, Fate Magazine, Lety Mimo, Enter, Civilní obrana, Season crack, Ticho de Pre Cupé Band.

zdroj: PromoProdukce
zavřít