ANETA LANGEROVÁ KŘTÍ SVŮJ DEBUT TOTO ÚTERÝ

Vydáno 30.12.2006 | autor: redakce

Vítězka soutěže Česko hledá Superstar Aneta Langerová právě dokončila první album, které pokřtí na koncertě v holešovickém Výstavišti. Kromě debutantky se můžeme těšit i na Divokýho Billa, Tři sestry, Ready Kirken a další.

ANETA LANGEROVÁ  KŘTÍ SVŮJ DEBUT TOTO ÚTERÝ ANETA LANGEROVÁ KŘTÍ SVŮJ DEBUT TOTO ÚTERÝ

První samostatný koncert Anety Langerové spojený se křtem debutového alba Spousta andělů. Akce se uskuteční v úterý 31. srpna na Výstavišti Holešovice v místech nazývaných Bruselská cesta. Brány se otevřou již v 17.00, kdy bude probíhat autogramiáda, motocrossová show Petra Kuchaře, exhibice na bmx kolech a skateboardech pod názvem Nokia Wave Jam 2004.

Samotný koncert odstartuje v 19.30. V průběhu dvouhodinového živého vystoupení zazní úplně poprvé písničky z nového alba. Vždy se dvěma skladbami, jednou vlastní a jednou společnou s Anetou Langerovou, vystoupí hosté Divokej Bill, Tři sestry, Ready Kirken, Martina Balogová, Petr Poláček a další.

Pokřtěné album zde bude také úplně poprvé v prodeji za zvýhodněnou cenu.

O tom, jaká Aneta je si můžete udělat obrázek i v novém čísle Reportu, kde jsme vám tuto talentovanou „superhvězdičku“ představili v rubrice Ucho.
zavřít